Слухати

Геть від Європи: в «ЛНР» тепер протизаконно розповідати про ЛГБТКІ дітям / Новини на Громадському радіо

Геть від Європи: в «ЛНР» тепер протизаконно розповідати про ЛГБТКІ дітям

14 березня 2018 - 20:49
ЛГБТКІ-тематика стала забороненою в рамках закону «Про захист дітей від інформації, що шкодить їхньому здоров'ю та розвитку»

В «ЛНР» заборонили поширювати інформацію про ЛГБТКІ серед неповнолітніх. Про це пише місцеве видання ЛИЦ.

У повідомленні зазначили, що, так звані, депутати народної ради прийняли закон «Про внесення змін до Закону Луганської Народної Республіки «Про захист дітей від інформації, яка шкодить їхньому здоров’ю та розвитку». 

«Закон направлений на розширення кола забороненої для поширення серед дітей інформації, — зазначила «голова комітету з міжнародних зв’язків, інформаційної політики та масових комунікацій» Неллі Задорова. — Зокрема, це стосується поширення інформації про нетрадиційні сексуальні стосунки. Ми вважаємо, що такі «європейські цінності» не мають права на існування в нашій Республіці».

Адміністративна відповідальність за поширення інформації про ЛГБТКІ-спільноту також передбачена законом Російської Федерації від 2013 року «Про заборону пропаганди гомосексуалізму».

ЛГБТКІ — акронім з англійської мови на позначення геїв, лесбійок, бісексуалів, трансґендерів, квірів та інтерсексів. Абревіатура була прийнята як самоназва людей, які об’єднуються на основі їхньої сексуальної орієнтації та ґендерної ідентичності.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+