Слухати

Міністерство заборонило національним збірним брати участь у змаганнях в Росії  / Новини на Громадському радіо

Міністерство заборонило національним збірним брати участь у змаганнях в Росії

14 березня 2018 - 13:49
Також рекомендують Федераціям зі спорту утримуватися від участі у змаганнях на території РФ

Міністерство молоді і спорту України підписало наказ, яким забороняється національним збірним брати участь у спортивних змаганнях на території Російської Федерації.

Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook Міністр молоді та спорту Ігор Жданов та опублікував відповідний наказ.

Згідно наказу, забороняється «планувати та проводити навчально-тренувальні зборина території Російської Федерації та участь членів національних збірних команд з видів спорту в усіх спортивних змаганнях, які проводяться на території РФ».

Крім того, Міністерство молоді та спорту також рекомендує Федераціям зі спорту утримуватися від участі у спортивних заходах на території РФ.

«За ці два роки прапор України піднімався на території Росії десятки разів, лунав наш гімн. Сьогодення вимагає від нас більш рішучих дій. Тому я підписав новий наказ — про те, що згідно із нещодавно прийнятим законом України «Про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України над тимчасово окупованими територіями в Донецькій та Луганській областях», українські спортсмени не братимуть участь в жодних змаганнях, що проходять на території РФ», — зазначив Ігор Жданов. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+