Слухати

Мовчазний протест проти вогнепальної зброї у США: перед Капітолієм виклали 7000 пар дитячого взуття (ВІДЕО) / Новини на Громадському радіо

Мовчазний протест проти вогнепальної зброї у США: перед Капітолієм виклали 7000 пар дитячого взуття (ВІДЕО)

14 березня 2018 - 15:46
Активісти Avaaz у Вашинґтоні провели акцію без слів перед будівлею американського конгресу

Активісти міжнародної громадської організації Avaaz провели безмовний протест перед будівлею американського конгресу у Вашинґтоні. На Капітолійському пагорбі в центрі міста вони виклали 7000 пар дитячого взуття. Про це повідомляє USA today.

Читайте також: Біля Білого дому влаштували акцію за обмеження обігу зброї (ВІДЕО)

Сім тисяч пар дитячого взуття на площі понад один квадратний кілометр символізують сім тисяч жертв у Сполучених Штатах, які загинули внаслідок насильства із застосуванням вогнепальної зброї. Відлік Avaaz ведуть, починаючи з трагедії у початковій школі «Сенді-Хук» в Ньютауні у 2012 році. Тоді хлопець застрелив 20 учнів та шістьох дорослих.

Метою акції, за словами організаторів, було «зіштовхнути конгрес віч-на-віч з величезною проблемою вогнепального насильства». За статистикою Центру контролю захворювань США кожного року від насильства гине 1300 американських дітей.

Читайте також: ЮНІСЕФ в Нью-Йорку влаштував креативну акцію «Школи — не місце для війни» (ВІДЕО)

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+