Слухати

Новий держсекретар США не вплине радикально на ставлення до України, - аналітик  / Новини на Громадському радіо

Новий держсекретар США не вплине радикально на ставлення до України, - аналітик

14 березня 2018 - 09:54
Звільнення держекретаря Тіллерсона скоріше за все на матиме вплив на ставлення США до України

Відставка держсекретаря Рекса Тіллерсона не матиме радикального впливу на зміну ставлення США до України та конфлікту на сході.

Таку думку висловив в ефірі Громадського радіо заступник директора Інституту світової політики Микола Білісков.

«Я сумніваюся, що поява  нового керівника Державного департаменту матиме радикальну зміну або ще більш посилений тиск на Російську Федерацію. Тобто, той радикальний крок, який ми чекали довго, ще за Барака Обами, фактично, здійснений – Держанвий департамент уже дав згоду Україні на постачання протитанкових ракетних комплексів Javelin. Тому, я дуже сумніваюсь, що прихід нового керівника матиме радикальну зміну у американському підході до України і українсько-російського конфлікту», — розповів Блісков.

Він також зазначив, що на інших напрямках слід очікувати змін. «США будуть активніше протидіяти таким країнам, як Іран чи КНДР», — каже Блісков.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+