Слухати

Помер фізик Стівен Гокінг  / Новини на Громадському радіо

Помер фізик Стівен Гокінг

14 березня 2018 - 06:30
Про це повідомили члени родини вченого

Пішов з життя британський фізик Стівен Гокінг. Йому було 76 років. Про це повідомляє The Daily Mail з посиланням на дітей професора.

«Ми зі скорботою повідомляємо, що наш улюблений батько помер сьогодні. Він був великим ученим і незвичайною людиною, чия робота і спадщина будуть жити протягом багатьох років. Його мужність, завзятість і блискучий гумор надихнули людей в усьому світі», — заявили діти науковця — Люсі, Роберт і Тім.

Агентство Bloomberg з посиланням на родину вченого повідомляє, що Гокінг «мирно помер у себе вдома в Кембриджі рано вранці в середу».

Стівен Гокінг працював у галузі теоретичної фізики і космології — зокрема, його вважають одним з основоположників квантової космології. Він займався вивченням чорних дір: застосував термодинаміку до їх опису, а також у 1975 році розробив теорію про те, що чорні діри «випаровуються» за рахунок явища, яке назвали «випромінювання Гокінга».

Крім того, вчений активно займався популяризацією науки. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+