Слухати

Сайт Українського гідрометцентру атакував вірус прихованого майнінгу криптовалют (ВІДЕО) / Новини на Громадському радіо

Сайт Українського гідрометцентру атакував вірус прихованого майнінгу криптовалют (ВІДЕО)

14 березня 2018 - 17:37
Вірус для добування криптовалюти непомітно для відвідувачів знешкодили за чотири години

Директор Українського гідрометцентру Микола Кульбіда спростував звинувачення у прихованому майнінгу криптовалют за рахунок потужності комп’ютерів відвідувачів сайту. Про це він сказав у коментарі Громадському радіо

«Ця ситуація була всього чотири години до того моменту, поки ми не визначили, що все-таки до нас прийшов вірус. Маленький спеціальний вірус, який наш захист не сприйняв, — пояснив Микола Кульбіда. — Він з’явився десь о 8:25 ранку, а о дванадцятій вже був знищений та видалений. Наразі все відновлено. Стосовно того, чи то було для криптовалют, чи ні, — ми не знаємо, це не наш профіль».

Прихований майнінг помітили у профільному виданні Altcoin сьогодні вранці. 

«Прихований майнінг за допомогою сервісу CoinHive став настільки поширеним, що вже дістався державних сайтів», — написали вони.

JavaScript-майнер помітили на початку HTML-коду сайту Українського гідрометцентру. Майнер був вшитий в код для того, щоб використовувати потужності комп’ютерів відвідувачів сайту для добування криптовалюти.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+