Слухати

У Росії користувачі Telegram подали позов до суду на ФСБ / Новини на Громадському радіо

У Росії користувачі Telegram подали позов до суду на ФСБ

14 березня 2018 - 09:02
ФСБ вимагає у керівництва сервісу надати ключі для розшифровки повідомлень

У Російській Федерації користувачі месенджера Telegram подали до суду колективний позов на ФСБ, яка вимагає у керівництва сервісу надати ключі для розшифровки повідомлень.

Про це повідомляє видання «Ехо Москва».

За даними адвоката громадської організації «РосКомСвобода» Саркіса Дарбиняна, під позовом підписалося тридцять п’ять людей.

Адвокат додав, що скарга користувачів буде консолідуватися з раніше поданими скаргами від адміністрації месенджера і окремих блогерів.

«Можливо, це питання доведеться вирішувати на рівні міжнародних судових інститутів, — зазначив адвокат.

Як пише Meduza, у позові йдеться про те, що ФСБ порушує права позивачів на недоторканність приватного життя і таємницю листування. Також, на думку позивачів, це може привести до того, що необмежене коло осіб отримає доступ до конфіденційної інформації всіх користувачів Telegram.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+