Слухати

В Ужгороді люди в балаклавах побили двох активістів

14 березня 2018 - 10:22
На активістів напали троє невідомих у центрі міста

На Закарпатті у місті Ужгород 13 березня невідомі здійснили напад на активістів Івана Данацка та Івана Дюлая.

Як повідомляє у Facebook представник молодіжної організації ФРІ Максим Кицюк,  троє невідомих у балаклаві побили активіста Івана Дюлюя близько третьої дня центрі міста на вулиці Київська набережна.

За словами Максима Кицюка, останнім часом Дюлююй не займався активізмом, однак підтримує ініціативи активістів, зокрема акцію до 8 березня, яку зірвали в Ужгороді.

«Тепер от, припускаю, але дуже схиляюсь, що ті самі люди, які зірвали там акцію, добивають учасників таким чином. Це ганебно», — зазначив він.

Крім того, у цей день також троє невідомих здійснили напад на іншого активіста – Івана Данацко.

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

«Вчора мене побили після того, як повідомив Закарпатську обласну адміністрацію та Ужгородську міську раду, про подання позову у Закарпатський окружний суд з метою заборонити «Карпатській січі» проводити марш нацистів, що планується в Ужгороді — 17.03.2018 року, під-час яких у 2015 році вигукувались заклики «Мадярів на ножі», — зазначив Іван Данацко.

Він розповів, що на нього здійснили напад, коли він іншов у напрямку суду по набережній Незалежності.

«На мене ззаді напали троє «шакалів», які вдарили мене ззаді кастетом, скинули на землю, попинали ногами, а коли встав і почав з ними битись — втікли. Сказали Вони, що це тобі за «Карпатську сИчу» і все це знімали на відео, так-як це зрозуміло, що був «заказ», але також це все бачили діти, які сиділи в той час на лавочках, на набережній Ужа», — розповів активіт.

Нагадаємо, В Ужгороді фарбою облили жінок, які вийшли на акцію до 8 березня.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+