Слухати

«Господинею» може бути будь-хто: «Gala» прибере сексистське звертання з упаковок прального порошку / Новини на Громадському радіо

«Господинею» може бути будь-хто: «Gala» прибере сексистське звертання з упаковок прального порошку

15 березня 2018 - 15:03
Звертання «Шановна пані! Ви гарна господиня» приберуть впродовж 3-6 місяців

Компанія P&G, якій належить торгова марка «Gala», погодилася прибрати з упаковок прального порошку сексистське звертання «Шановна пані! Ви – гарна господиня…».

Про це на своїй сторінці у Facebook написав координатор проекту «Без кордонів» Максим Буткевич, який і надіслав компанії відповідне звернення.

28 472 231_10 159 924 044 665 237_5 681 364 231 010 850 027_n.jpg

«Господинею» може бути будь-хто //
«Господинею» може бути людина будь-якої статі та з будь-якою ґендерною ідентичністю

На допис Максима Буткевича у Facebook від третього березня, компанія P&G відповіла, що розуміє те, що домашніми клопотами може займатися будь-хто, незалежно від ґендеру та статусу, проте «більшість споживачів цього продукту і P&G у світі – жінки».

Тоді ж Максиму Буткевичу запропонували заповнити відповідну форму-звернення на сайті компанії.

А вже 14 березня компанія P&G зреагувала на це звернення і заявила, що готова прибрати з упаковок прального порошку сексистське звертання.

«Для того, щоб краще задовольнити потреби українських покупців, ми прийняли рішення прибрати текст звернень з упаковок пральних засобів «Gala», – повідомили у компанії.

Згідно з повідомленням P&G процес прибирання написів з упаковок прального порошку займе від 3 до 6 місяців.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+