Слухати

Гуманітарний конвой зайшов до Східної Гути в Сирії (ФОТО, ВІДЕО)  / Новини на Громадському радіо

Гуманітарний конвой зайшов до Східної Гути в Сирії (ФОТО, ВІДЕО)

15 березня 2018 - 11:58
Раніше Червоний хрест та інші організації не змогли організувати стабільне постачання через обстріли

Гуманітарний конвой зайшов у Східну Гуту в Сирії. Про це повідомляє Міжнародний комітет Червоного Хреста.

Цього разу гуманітарний конвой, організований ООН і сирійським товариством Червоного Півмісяця, складається з 25 вантажівок.

«Це лише маленька частина з того, що потрібно цим сім’ям», — сказано у повідомленні  Міжнародного комітету Червоного Хреста у Twitter.

Як раніше писало Громадське радіо, 4 березня урядові війська Сирії захопили близько чверті території утримуваного повстанцями анклаву Східна Гута.

5 березня перший гуманітарний конвой ООН зайшов у Східну Гуту. Однак, Червоному Хресту та іншим організаціям так і не вдалося організувати стабільне постачання гуманітарної допомоги через обстріли.

Вже 8 березня командир одного з загонів сирійської урядової армії заявив про розділення угрупувань повстанців на дві частини.

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+