Слухати

У Росії заявили, що на «вибори» у Криму приїдуть спостерігачі з Німеччини і Норвегії / Новини на Громадському радіо

У Росії заявили, що на «вибори» у Криму приїдуть спостерігачі з Німеччини і Норвегії

15 березня 2018 - 09:52
Водночас, у Європарламенті заявили, що не будуть відправляти офіційних спостерігачів на заплановані вибори президента в Росії

На російські «вибори» до Криму приїдуть два «спостерігача» з Німеччини і два — з Норвегії. Про це повідомив заступник голови комітету російського регіонального парламенту з міжнаціональних відносин Юрій Гемпель у коментарі російському виданню РІА Новини.

За його словами, німецьку делегацію очолить глава фракції Лівої партії в парламенті міста Квакенбрюк Андреас Маурер, а норвезьку — керівник неурядової організації «Норвезька народна дипломатія» Хендрік Вебер.

Перша група закордонних «спостерігачів» нібито прибуває у п’ятницю, 16 березня, друга — в суботу, 17 березня.

Водночас, у Європарламенті заявили, що не будуть відправляти офіційних спостерігачів на заплановані вибори президента в Росії і Азербайджані.

«Жодній людині, що входить до Європейського парламенту, не доручили спостерігати або коментувати виборчий процес від його (Європарламенту — ред.) імені», — сказано в тексті заяви Європарламенту.

Тому якщо якийсь член Європейського парламенту ухвалить рішення спостерігати за цими виборами, то це буде його особиста ініціатива і він не повинен робити ніяких заяв від імені парламенту ЄС, підкреслили у Європарламенті.

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+