Слухати

«Богдан» посилить конструкції санітарних автомобілів

16 березня 2018 - 22:34
Зміни вносяться на основі пропозицій волонтерів і військових
«Богдан» посилить конструкції санітарних автомобілів / Новини на Громадському радіо

Автомобільна компанія «Богдан Моторс» вдосконалить санітарні автомобілі на основі пропозицій волонтерів і військових. Таке рішення компанія прийняла після зустрічі з представниками Міністерства оборони України та Ради волонтерів.

«Фахівці Корпорації розглянули більше 20 пропозицій, які висловили учасники зустрічі, та підтримали більшість із них. Деякі зміни вже внесені до конструкції автомобіля, інші – знаходяться на стадії реалізації, зазначили в компанії», — сказано у повідомлені.

Нагадаємо, у грудні 2017 року стало відомо, що компанія «Богдан Моторс» для виробництва автобусів використовує двигуни російського виробництва. 

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+