Слухати

Це була вже друга спроба Савченко підбурити військових на переворот, - журналістка Ольга Решетилова

16 березня 2018 - 21:01
За інформацією розслідувачки, рік тому Савченко вже підбивала військових до державного перевороту
Це була вже друга спроба Савченко підбурити військових на переворот, - журналістка Ольга Решетилова  / Новини на Громадському радіо

Українські спецслужби спіймали Надію Савченко на другій спробі підбурити військових на заколот. Перша була рік тому, але спецоперація зірвалася. Про це заявила журналістка, координатор Медійної ініціативи з прав людини Ольга Решетилова в ефірі Громадського радіо.

«Спочатку Савченко дійсно підбивала військових, яких я знаю, до державного перевороту, обіцяла профінансувати і озброїти. Військові передали цю інформацію в потрібні структури і ця операція почалася ще раніше. Але так сталося, що був витік інформації, вона стала публічною завдяки деяким народним депутатам і операцію довелося призупинити», — сказала Решетилова.

За її словами, цю інформацію вона отримала від військових, яким довіряє, але імена яких не уточнила.

«Від СБУ я цього не знаю, я знаю це від військовослужбовців», — сказала журналістка.

Нагадаємо, глава «Офіцерського корпусу» Володимир Рубан заявив, що операція з його затримання була спланована офіцером спецполку з позивним Кедр.

За словами Ольги Решетилової, Кедр позивний Павла Балова. Журналістка зустрічалася з ним рік тому і кілька разів розмовляла по телефону в ході розслідування про справу щодо розстрілу 2 вересня 2015 року мобільної групи по боротьбі з контрабандою під керівництвом Андрія Галущенко.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+