Слухати

Росія звернеться до Ради Європи через недопуск росіян в диппредставництва для голосування в Україні

16 березня 2018 - 19:59
У Росії дії української власти розцінили, як порушення прав людини
Росія звернеться до Ради Європи через недопуск росіян в диппредставництва для голосування в Україні / Новини на Громадському радіо

У Росії відреагували на рішення української влади стосовно недопущення росіян у диппредставництва РФ для голосування 18 березня.

Уповноважений з прав людини в РФ Тетяна Москалькова повідомила, що звернеться в Бюро з демократичних інститутів і прав людини (БДІПЛ) ОБСЄ, Ради Європи та ООН, передає ТАСС.

«Вважаю рішення української влади про недопуск громадян Росії до дипломатичних представництв РФ для голосування на виборах президента грубим порушенням прав людини і буду звертатися з БДІПЛ ОБСЄ, Ради Європи та ООН», — сказала вона.

Нагадаємо, глава МВС України Арсен Аваков заявив, що громадян РФ, за винятком осіб з дипломатичним статусом, не пускатимуть в російські диппредставництва для голосування на виборах президента РФ 18 березня.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+