Слухати

У Комуністичній партії Росії заявили про підробку підписів  / Новини на Громадському радіо

У Комуністичній партії Росії заявили про підробку підписів

16 березня 2018 - 09:42
Внаслідок цього до дільничної виборчої комісії у Башкоторстані потрапили сторонні особи

У Комуністичній партії РФ в автономній республіці Башкоторстан виявили підробку підпису Владислава Кучіна, який є довіреною особою Павла Грудініна. Внаслідок цього до дільничної виборчої комісії потрапили люди, що не мали до неї відношення, повідомляє «Эхо Москвы».

Павел Грудінін є кандидатом на президенти РФ у 2018 році від Комуністичної партії. 

25 осіб, яких штаб Павла Грудініна в Башкортостані направив в ДВК як членів комісій з правом дорадчого голосу, зіткнулися з тим, що їх місця зайняли невідомі люди. Один з них, Раміль Сулейманов прийшов до дільничної комісії №274 Уфи, щоби подати повідомлення про намір брати участь у її роботі, передає видання.

Однак Сулейманову повідомили, що до нього заяву вже подала особа на ім’я Сарія Сальманова. У документі, який показали Сулейманову, були написанідані жінки, а внизу стояв підпис Кучіна В.О. — довіреної особи Павла Грудініна в Башкортостані.

Раміль Сулейманов довідався, що Сальманова - Сарія Латіфовна Сальманова — бібліотекар наукової бібліотеки Уфимського наукового центру РАН. Вона підвтердила «Эху Москвы», що приносила до ДВК заяву на включення її до складу комісії, документ підписував сам Кучін, а про підробку підпису їй нічого не відомо. Вона мала передзвонити до редакції та надати більш детальну інформацію, однак не зробила цього.

За даними КПРФ, як мінімум в 25 дільничних комісіях Уфи місця членів ДВК від Павла Грудініна отримали люди, що не мають відношення до штабу президента. Під усіма повідомленнями стояли підписи Владислава Кучіна, Рустама Хафірова і Яна Двінського. Самі довірені особи стверджують, що підписів не ставили.

КПРФ повідомила інцидент свого представника в Центральній виборчій комісії Башкортостану.

«Зараз наше завдання — вирішити проблему. Підробка може розкритися і в день виборів, оскільки не всі члени комісій принесли свої повідомлення в ДВК. Ми ухвалили рішення, що кожен матиме заяву про заміну члена ДВК, підписану довіреними особами, аби у випадку, якщо в день голосування на дільницях будуть розставлені окремі представники деяких організацій, ми могли їх відкликати», — сказав Ян Двинский. 

На його думку, за інцидентом стоять «організовані групи на рівні територіальних виборчих комісій та адміністрацій районів».

Нагадаємо, вибори президента в Росії відбудуться у неділю 18 березня.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+