Слухати

Децентралізація по лінії фронту: селище Сартана не хоче входити в громаду Маріуполя

17 березня 2018 - 15:27
Після створення окремої громади, бюджет селища повинен збільшитися в кілька разів
Децентралізація по лінії фронту: селище Сартана не хоче входити в громаду Маріуполя / Новини на Громадському радіо

Влада селища Сартана збираються створити територіальну громаду і вивести його з підпорядкування Маріупольської міськради, пише ОТВД.

«На адресу Сартанського селищної ради було дуже багато звернень з боку селищ, які знаходяться на лінії розмежування, з проханням про приєднання до Сартани», — розповів селищний голова Сартани Олександр Куркчі.

За словами Куркчіна, після створення громади місцевий бюджет, який зараз становить близько 45 млн грн, має збільшиться в 3-4 рази.

Спільно з головами сусідніх селищ вже була створена спільна робоча група, проведено громадські слухання. Тепер місцеві чиновники очікують затверджене нового плану Донецькою обласною військово-цивільною адміністрацією, а потім і центральною владою.

У нову громаду повинні увійти селища Чермалик, Павлопіль, Лебединське, Талаковка, Комінтернівське, Широкино. Сартана повинна стати її центром.

Нагадаємо, згідно з планом Кабінету міністрів 2015 року, Сартана повинна була увійти до Маріупольської громаду. Однак тепер влада Маріуполя і Сартани планують створювати свої громади окремо.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+