Слухати

Лепрекони та феї на вулицях Одеси: місто відзначило День Святого Патрика (ФОТО) / Новини на Громадському радіо

Лепрекони та феї на вулицях Одеси: місто відзначило День Святого Патрика (ФОТО)

17 березня 2018 - 16:20
Після закінчення параду, його учасники розійшлися по найближчих пабах та ресторанах. Там вони дегустували ірландські сорти пива та віскі

День святого Патрика в Одесі відзначають дев’ятий рік поспіль. Цього разу одесити зробили флешмоб – у зазначений час розпочали традиційний ірландський танець під акомпанемент folk-гурту. Організатори залучали перехожих та туристів. Потім, зібравшись біля пам’ятника Дюку Де Рішельє, вирушили маршем вулицями міста. На завершення учасники параду, перевдягнені в зелених лепреконів та казкових ірландських фей розійшлися по найближчих пабах та ресторанах. Там вони дегустували ірландські сорти пива та віскі.

Ідейний натхненник параду Сергій Пархисенко розповів кореспонденту Громадського радіо, як треба відзначати цей день.

«Головних правил усього три: веселитися, байдикувати та, при цьому, залишатися людьми!, — каже Пархисенко та додає:

«Ймовірно, це — єдине свято в світі, яке з релігійного стало національним, а з національного — міжнародним. Цього дня у всьому світі — від Дубліна до Сінгапуру, від Нью-Йорку до Москви — проходять паради і фестивалі».

Нагадаємо, День святого Патрика — культурне і релігійне свято, яке відзначається щорічно 17 березня, в день смерті небесного покровителя Ірландії святого Патрика. Перший парад відбувся у 1737 року в Бостоні.

Всеволод Ананьєв, Одеса, Громадське радіо

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+