Слухати

На «вибори» в Криму приїхали «спостерігач» та «журналіст» з Німеччини / Новини на Громадському радіо

На «вибори» в Криму приїхали «спостерігач» та «журналіст» з Німеччини

17 березня 2018 - 14:06
Окупаційна влада Криму заявляє, що також очікує на прибуття «спостерігачів» з Норвегії

На незаконні президентські вибори в Криму, які Росія має намір провести в окупованому Криму, приїхали журналіст та спостерігач з Німеччини. Про це у коментарі «РІА Крим» повідомив «заступник голови комітету Держради РК з міжнаціональних відносин», підконтрольний Кремлю глава кримської німецької національно-культурної автономії Юрій Гемпель.

Він зазначив, що йдеться про про главу фракції «Лівої партії» у парламенті м.Квакенбрюк Андреасі Маурер, який буде спостерігати за «виборчим процесом» у Криму.

Гемпель також заявив, що до Криму мають прибути ще двоє «спостерігачів» з Норвегії: голова громадської організації «Норвезька народна дипломатія» Хендрік Вебер і його колега.

Нагадаємо, Україна направила до ООН офіційні документи щодо незаконності «виборів» у Криму.

Петро Порошенко заявив, що Україна не визнає вибори президента РФ в окупованому Криму і введе санкції проти їх організаторів

Читайте також: ЄС може посилити санкції проти РФ, якщо в Криму відбудуться незаконні вибори президента Росії, — Давід Стулік

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+