Слухати

Представники Валерії Лутковської подали заяви про звільнення

17 березня 2018 - 22:42
Термін повноважень Валерії Лутковської закінчився у квітні 2017 року
Представники Валерії Лутковської подали заяви про звільнення / Новини на Громадському радіо

Представники колишнього Уповноваженого з прав людини Валерії Лутковської подали заяви про звільнення.

«Дякую всім запитувачам, які звертались до нас за допомогою в захисті свого права на доступ до публічної інформації. Отримуючи незаконні відмови, ви не зупинялись, шукали правові інструменти і все ж таки разом з нами доводили, що в цій державі закон має бути дотримано всіма, незалежно від посади. Ви захищали не тільки своє право на інформацію, ви захищали і моє право жити в державі, підзвітній громадянському суспільству і контрольованій ним», — написала на своїй сторінці у Facebook представник Уповноваженого з питань дотримання права на інформацію та представництва в Конституційному суді Ірина Кушнір.

Нагадаємо, 15 березня 2018 року Верховна Рада призначила на посаду Уповноваженого з прав людини кандидатку від «Народного Фронту» Людмилу Денісову. За її кандидатуру проголосували 280 народних депутатів.

Колишній член Національного антикорупційного бюро Руслан Рябошапка заявив Громадському радіо, що призначення Денисової відбулося в умовах конфлікту інтересів. Новопризначена Омбудсман двічі проголосувала сама за себе, що є порушенням процедури, пояснив він. 

За його словами, НАЗК повинно скласти та направити до суду 4 протоколи про адміністративні правопорушення та звернутися до Верховної Ради з вимогою ліквідації рішення про призначення.

Нагадаємо, термін повноважень попереднього Омбудсмана Валерії Лутковської закінчився у квітні минулого року.

3 березня 2018 року під Верховною Радою відбулася акція протесту правозахисних організацій, які вимагали прозорого конкурсу на посаду Уповноваженого з прав людини. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+