Слухати

Росія висилає британських дипломатів

17 березня 2018 - 16:57
У МЗС Британії скличуть Раду національної безпеки, щоб обговорити подальші кроки
Росія висилає британських дипломатів / Новини на Громадському радіо

У відповідь на рішення Лондона через отруєння колишнього полковника ГРУ Сергія Скрипаля, Росія висилає 23 британських дипломатів. Про це заявили в російському МЗС.

«У зв’язку з неврегульованим статусом Британської ради в РФ припиняється її діяльність», — повідомляє сайт МЗС.

Дипломати мають залишити Росію протягом тижня. Також Москва відкликала дозвіл на відкриття в Санкт-Петербурзі генерального консульства Великої Британії.

«Враховуючи диспаритет в кількості консульських установ двох країн, відкликається дозвіл РФ на відкриття та функціонування генконсульства Британії в Санкт-Петербурзі», — повідомляє МЗС Росії.

У МЗС Британії повідомили, що у зв’язку з рішенням Москви вислати дипломатів, на початку наступного тижня скличуть Раду національної безпеки, щоб обговорити подальші кроки.

«Ми очікували відповідь на кшталт цієї», — сказала прем’єр-міністр Великої Британії Тереза Мей.

Прем’єр-міністр Великої Британії Тереза Мей повідомила, що уряд розгляне наступні кроки «найближчими днями, разом з нашими союзниками та партнерами».

«Ми ніколи не змиримося із загрозою від російського уряду щодо життя британських громадян та інших на британській землі. Ми можемо бути впевнені в потужній підтримці, яку ми отримали від наших друзів і союзників по всьому світу», — додала вона.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+