Слухати

РФ закриває британське генконсульство в Петербурзі і висилає з країни 23 британських дипломатів / Новини на Громадському радіо

РФ закриває британське генконсульство в Петербурзі і висилає з країни 23 британських дипломатів

17 березня 2018 - 10:53
Раніше Великобританія заявила про вислання 23 російських дипломатів

У МЗС Росії оголосили про закриття Генерального консульства Великобританії в Санкт-Петербурзі. 

У відомстві також оголосили про висилку 23 співробітників британського посольства.

«Оголошуються «persona non grata» і висилаються у тижневий термін 23 дипломатичних співробітника Посольства Великобританії в Москві. З огляду на диспаритет в числі консульських установ двох країн, відкликається згода Російської Федерації на відкриття та функціонування Генерального консульства Великобританії в Санкт-Петербурзі. Відповідні процедури будуть здійснені відповідно до міжнародно-правової практики», — сказано у заяві МЗС РФ

Крім того, у відомстві повідомили, що «у зв’язку з неврегульованістю статусу Британської Ради в Російській Федерацій припиняється його діяльність». 

Раніше голова уряду Великої Британії Тереза Мей звинуватила Росію у отруєнні екс-співробітника ГРУ Сергія Скрипаля та його доньки Юлії. У зв’язку з цим, Британія заявила про те, що 23 російські дипломати мають виїхати з країни у тижневий термін

Нагадаємо, 4 березня у британському місті Солсбері екс-співробітника ГРУ Сергія Скрипаля та його доньку Юлію госпіталізували із серйозним отруєнням нервово-паралітичною речовиною класу «Новічок».

12 березня Тереза Мей оголосила, що з «високою імовірністю» Росія винна у спробі вбивства Сергія Скрипаля та його доньки Юлії.

Пізніше російський хімік Уіл Мірзаянов, який брав участь у розробці цієї речовини, заявив, що за отруєнням Скрипаля та його доньки може стояти тільки російська влада.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+