Слухати

Ситуація в Криму починає загрожувати безпеці не лише в чорноморському регіоні, а й набагато ширше, - представник України при ООН / Новини на Громадському радіо

Ситуація в Криму починає загрожувати безпеці не лише в чорноморському регіоні, а й набагато ширше, - представник України при ООН

17 березня 2018 - 14:18
Він також зазначив, що ООН і НАТО мають дані про підготовку Росією до розміщення ядерної зброї в Криму

Росія починає готувати підґрунтя для розміщення в Криму ядерної зброї. Про це в ефірі каналу «Голос Америки» заявив постійний представник України в ООН Володимир Єльченко.

«За інформацією, як є в ООН та НАТО, Росія починає готувати підґрунтя для розміщення в Криму ядерної зброї. Розконсервовуються старі місця зберігання ядерної зброї, все це дуже серйозно», — сказав він.

Єльченко також додав, що Росія продовжує використовувати кримьскі бази для перекидання військ, техніки і озброєння.

«Крим починає ставати гарячою тчокою не лише в тому сенсі, що він анексований, а й  тому, що він несе загрозу європейській безпеці, і не лише в регіоні Чорного моря, а набагато ширше», — додав він.

На думку Єльченка, це може підштовхнути членів ООН до активніших дій. 

Це можуть бути рішення Генасамблеї ООН, і ми готові такі рішення готувати. Ми не будемо обмежуватися тим, чи є Україна у Раді безпеки чи немає. Є багато інших органів ООН, де питання Криму — різні — можна і потрібно піднімати, щоб не обмежуватися лише Резолюцією про права людини у Криму: це питання юридичні, озброєння, інформаційні, економічні», — зазначив Єльченко.

Він додав, що санкції є дієвим засобом і зараз знаходяться лише на першому етапі. На його думку, після «виборів» у Криму їх можуть посилити.

«Наприклад, Нова Зеландія припинила перемовини з Росією щодо створення зони вільної торгівлі. Тобто навіть так далекі країни починають розуміти, що все серйозно. Події у Великій Британії, тобто спроба отруєння, також не додає росіянам симпатиків», — зазначив представник України в ООН.

Як повідомляло Громадське радіо, на «вибори» в Криму приїхали «спостерігач» та «журналіст» з Німеччини.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+