Слухати

У Британській Раді розчаровані рішенням МЗС РФ щодо припинення її діяльності у Росії

17 березня 2018 - 18:33
У Британський Раді наголосили, що будуть й надалі прагнути зберегти міжнародні відносини з до Росією
У Британській Раді розчаровані рішенням МЗС РФ щодо припинення її діяльності у Росії / Новини на Громадському радіо

У Британській Раді відреагували на рішення МЗС РФ припинити її діяльність на території Росії. Про це Рада повідомила на своїй сторінці.  

«Тепер ми можемо підтвердити сьогодні повідомлення, що Британській Раді в Росії було сказано припинити діяльність. Ми глибоко розчаровані цим розвитком. На наш погляд, коли політичні або дипломатичні відносини ускладнюються, культурні зв’язки та освітні можливості є життєво важливими для підтримки постійного діалогу між людьми та установами», — сказано у повідомлені.

У Британський Раді наголосили, що будуть й надалі прагнути зберегти міжнародні відносини з Росією, як це робиться в більш ніж 100 інших країнах.

Нагадаємо, у відповідь на рішення Лондона через отруєння колишнього полковника ГРУ Сергія Скрипаля, Росія висилає 23 британських дипломатів. Про це заявили в російському МЗС.

У МЗС Британії повідомили, що у зв’язку з рішенням Москви вислати дипломатів, на початку наступного тижня скличуть Раду національної безпеки, щоб обговорити подальші кроки.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+