Слухати

Україна ввела санкції проти Гвінеї-Бісау відповідно до резолюції РБ ООН

17 березня 2018 - 19:47
Санкції пов'язані з військовим переворотом, який стався в країні п'ять років тому
Україна ввела санкції проти Гвінеї-Бісау відповідно до резолюції РБ ООН / Новини на Громадському радіо

Президент України Петро Порошенко відповідно до резолюції Ради безпеки Організації Об’єднаних Націй підписав указ про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів щодо Республіки Гвінея-Бісау. Відповідний указ опубликований на сайті президента України. 

«Ввести в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 17 березня 2018 року «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій) згідно з резолюцією Ради Безпеки Організації Об’єднаних Націй № 2048 (2012)», — йдеться в повідомленні.

Контроль за виконанням рішення покладається на секретаря РНБО Олександра Турчинова.

Нагадаємо, в 2012 році Рада безпеки ООН запровадила санкції щодо п’яти лідерів вчиненого 12 квітня 2012 року в Гвінеї-Бісау військового перевороту. Резолюція передбачає заборону на їхній в’їзд на територію країн-членів ООН

Також Порошенко підписав указ №2206 «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів відповідно до резолюції Ради безпеки Організації Об’єднаних Націй щодо Республіки Південний Судан».

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+