Слухати

Як у Криму примушують йти на вибори

17 березня 2018 - 20:06
З'явилися нові факти примусу до голосування на виборах президента РФ в Криму
Як у Криму примушують йти на вибори / Новини на Громадському радіо

Керівників двох підприємств Керчі зобов’язали забезпечити явку своїх підлеглих на виборах президента РФ. Про це повідомляє Кримська правозахисна група.

Група зафіксувала ще ряд фактів примусу жителів півострова до участі в незаконних виборах президента РФ. З метою безпеки, КПГ не вказує дані своїх джерел.

«Керівники цих підприємств отримали усні розпорядження від адміністрації міста про проведення такого контролю. Протягом неділі 18 березня керівники будуть звітувати перед співробітниками міськадміністрацій по кілька разів на день про те, скільки їх співробітників проголосувало», — повідомив один з джерел КПГ.

Джерело в третьому, бюджетному, підприємстві міста підтвердило, що співробітникам підприємства веліли дзвонити керівнику після того, як вони проголосують на своїх виборчих дільницях.

Також в чотирьох школах Керчі і в двох школах Сімферополя на батьківських зборах розповідали батькам про необхідність йти на вибори і «виконувати свій громадянський обов’язок». Про це повідомили батьки учнів цих шкіл.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+