Слухати

Бойовики встановили нові блокпости в так званому «ЛНР», - ОБСЄ

18 березня 2018 - 15:04
Бойовики укріплюють околиці Луганська блокпостами
Бойовики встановили нові блокпости в так званому «ЛНР», - ОБСЄ / Новини на Громадському радіо

На території тимчасово окупованого Луганська з’явилися нові блокпости бойовиків. Про це говориться в опублікованому звіті Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні.

За даними спостерігачів, один блокпост був встановлений у 7 км від Луганська в населеному пункті Металіст. Ще 2 блокпости з’явилися на західній і південній околицях Луганська.

У Донецькій області СММ зафіксувала збільшення кількості порушень режиму припинення вогню. Водночас спостерігачі зафіксували меншу кількість вибухів до 52 з 140 у останньому звіті. У той же час, у Луганській області спостерігачі зафіксували більше вибухів до 11, якщо порівнювати з попереднім звітним періодом, коли було зафіксовано 7 вибухів.

Нагадаємо, 5 березня поблизу блокпосту в Козацькому Донецької області бойовик не пропустив членів Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ, погрожуючи відкрити вогонь, якщо вони не поїдуть назад.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+