Слухати

Британська поліція опублікувала знімок машини Скрипаля (ФОТО) / Новини на Громадському радіо

Британська поліція опублікувала знімок машини Скрипаля (ФОТО)

18 березня 2018 - 08:23
Поліцейські хочуть простежити рух автомобіля у день отруєння

Британські правоохоронці звернулися до жителів міста Солсбері з проханням допомогти слідству, якщо вони бачили автомобіль екс-полковника ГРУ Сергія Скрипаля на вулицях міста. Поліція намагається простежити пересування в день отруєння. 

Для цього столичні правоохоронці опублікували фотографію автомобіля колишнього полковника російської розвідки і закликали звернутися тих громадян, які могли бачити цю машину 4 березня на вулицях Солсбері у поліцію.

Поліцейські хочуть знайти свідків, щоб найбільш точно простежити рух автомобіля у день отруєння.

За словами помічника комісара поліції Ніла Басу, поки правоохоронці не можуть встановити, де знаходився автомобіль з ранку до 13:30 за місцевим часом, до того, як Скрипаль і його дочка вирушили у центр міста. Басу підкреслив, що справа про отруєння екс-співробітника ГРУ «надзвичайно складна», зараз до розслідування залучено близько 250 фахівців відділу з боротьби з тероризмом.

2.355 641 74-752x564.jpg

Машина Сергія Скрипаля - BMW 320D // eveningexpress.co.uk
Машина Сергія Скрипаля — BMW 320D
eveningexpress.co.uk

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+