Слухати

До Криму не зміг доїхати автобус з медалями, які мали роздавати за участь у «виборах» / Новини на Громадському радіо

До Криму не зміг доїхати автобус з медалями, які мали роздавати за участь у «виборах»

18 березня 2018 - 13:57
Автобус з медалями "С Россией навсегда" застряг на Керченській переправі

До Севастополю не можуть доставити партію медалей «С Россией навсегда», які мали роздавати мешканцям міста як винагороду за участь у виборах президента, які Росія незаконно проводить на окупованому півострові. Автобус застряг на Керченській переправі, повідомляє «Новая Газета» з посиланням на екс-голову міської виборчої комісії Валерія Мєдвєдєва.

«Змушений повідомити, що машина, яка доставляє в Севастополь пам’ятні знаки, на даний момент затримується на Керченській переправі. Через шторм переправа працює за фактичною погодою, і зараз в першу чергу пропускають автобуси і легковий транспорт. За прогнозами, вантажівка прибуде в Севастополь ближче до ночі », — заявив він.

Медведєв закликав городян не переживати через відсутність медалей, заявивши, що комісії продовжать видавати прив’язані до них посвідчення. Самі медалі за пред’явленням посвідчень будуть видаватися в усіх ТВК міста з 20 березня.

Севастопольські ЗМІ вже повідомляють про відмови від голосування через брак медалей.

Як повідомляло раніше Громадське радіо, в окупованому Криму видають медалі за голосування на «виборах» президента РФ.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+