Слухати

Ай Вейвей створив гумову скульптуру, щоб привернути увагу до міграційної кризи (ФОТО, ВІДЕО) / Новини на Громадському радіо

Ай Вейвей створив гумову скульптуру, щоб привернути увагу до міграційної кризи (ФОТО, ВІДЕО)

18 березня 2018 - 08:00
Довжина навого творіння Ай Вейвея складає 61 метр, на ній зображений човен з мігрантами

Китайський скульптор та архітектор Ай Вейвей створив резинову скульптуру у вигляді рятувальної шлюпки заповненої людьми, щоб привернути увагу світової спільноти до міграційної кризи. 

Скульптуру виставили у на острові Какаду в рамках сіднейського бієнале. 

Ай Вейвей відомий своєю відкритою критикою китайського уряду стосовно дотримання прав людини, за що терпів переслідування. У 2011 році його заарештовали у Пекінському аеропорту і затримали на 81 день без жодних висунутих офіційних звинувачень. 

В своїх роботах Ай Вейвей коментує значні зміни в китайському суспільстві через економічний підйом. Ай Вейвей консультував швейцарське архітектурне бюро Herzog & de Meuron Architekten під час створення Пекінського національного стадіону для Олімпійських ігор 2008 року.

 

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+