Слухати

Моя виборча кампанія була не заради результату, - Ксенія Собчак

18 березня 2018 - 21:04
Ксенія Собчак прокоментувала попередні результати виборів ЦВК
Моя виборча кампанія була не заради результату, - Ксенія Собчак / Новини на Громадському радіо

На думку кандидатки в президенти Росії Ксенії Собчак, вона посіла четверте місце з понад 1,4 % голосів (за попередніми даними) через те, що в країні мало людей з ліберальними поглядами.

Про це Собчак сказала в коментарі телеканалу Росія 24.

«Моя кампанія була не про результат. Результат був зрозумілий, що людей з ліберальними поглядами в нашій країні сьогодні, на жаль, мало. Це треба визнати і бути реалістами. Але моя компанія була про те, щоб цих людей стало більше, тому що по Федеральним каналах, на жаль, не розповідають про ті речі, про які я говорила в ході своєї передвиборної компанії», — так Собчак відреагувала на попередні дані.

Читайте також: Україна може не визнати переможця виборів в Росії

Центрвиборчком Росії опрацював 32,71% протоколів на виборах президента. За цими даними, Володимир Путін отримує 73,4% голосів. Павло Грудінін посів друге місце з 14,6%, Володимир Жириновський третє - 6,6%, а Ксенія Собчак отримала 1,4%.

Читайте також: Кто бы ни сменил Путина, он будет вынужден избавляться от его «наследства», — адвокат Новиков

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+