Слухати

Собчак «обіцяли величезні гроші за висунення», - Навальний

18 березня 2018 - 19:59
Опозиційний політик розповів в прямому ефірі, про що говорив з Собчак
Собчак «обіцяли величезні гроші за висунення», - Навальний / Новини на Громадському радіо

Олексій Навальний в прямому ефірі Навальний LIVE розповів, що за місяць до оголошення про рішення брати участь у виборах Ксенія Собчак приїжджала до нього додому і розповіла, що їй пропонували гроші за участь у виборах. Сама Ксенія Собчак відповіла на це, що сказала зовсім інше. При цьому Навальний сказав, що в його квартирі встановлені прослуховуючі пристрої, дані яких коли-небудь будуть оприлюднені.

Собчак також запропонувала Навальному співпрацювати після виборів, але він відмовився.

«Я знаю твій настрій. Але є головні цілі, які нас об’єднують. Вони важливіші, ніж наші суперечності. Влада вчинила з тобою дуже несправедливо. Але я пропоную заради наших виборців після цих виборів сісти за стіл переговорів і об’єднатися», — сказала Собчак.

Читайте також: Вибори президента в Росії: спостерігачі фіксують численні порушення

Нагадаємо, 15 березня Ксенія Собчак і колишній депутат Держдуми Дмитро Гудков офіційно оголосили про створення партії на базі «Громадянської ініціативи» Андрія Нечаєва.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+