Слухати

Собчак забрала статус довірених осіб у журналістів «Радіо свобода», які їхали в Чечню

18 березня 2018 - 21:53
Журналісти в Чечні мали знімати документальний фільм
Собчак забрала статус довірених осіб у журналістів «Радіо свобода», які їхали в Чечню / Новини на Громадському радіо

Штаб кандидат в президенти Росії Ксенія Собчак відкликати статус довірених осіб у журналістів Олександра Расторгуєва та Марії Павлової.

Як написала Ксенія Собчак на свій сторінці в Facebook, в ніч з п’ятниці на суботу журналісти підписали більше двохсот порожніх бланків направлень спостерігачам.

«Марія Павлова і Олександр Расторгуєв отримали посвідчення довірених осіб в цю п’ятницю о 19 годині 30 хвилин. У суботу вранці вони вилітали в Чечню. Сьогодні з’ясувалося, що напрямки, виписані спостерігачам від імені Павлової і Расторгуєва, виявилися в Кемеровській області», — написала Собчак.

Статус довірених осіб дає можливість безперешкодно знімати на будь-якій виборчій дільниці та отримувати будь-яку інформацію про хід голосування.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+