Слухати

Турецькі війська захопили центр міста Афрін у Сирії (ВІДЕО) / Новини на Громадському радіо

Турецькі війська захопили центр міста Афрін у Сирії (ВІДЕО)

18 березня 2018 - 12:15
Військові не зустріли жодного опору

Угруповання «Сирійська вільна армія» (FSA) за підтримки турецької армії увійшла в сірійське місто Афрін і зайняла частину його території. Про це повідомляє Reuters з посиланням на представника угруповання.

Представник FSA заявив, що з міста вибиті курдські загони. Зараз сили сирійської опозиції зайняли північну, східну і західну частину Афріна.

За даними Reuters, війська в’їхали до центру міста приблизно о 5 годині ранку за місцевим часом. За годину війська входили до центру міста зі східної, західної та північної сторони. Військові не зустріли жодного опору.

Бійці FSA також взяли під контроль найбільші приміські райони Ашрафієх, Джамілія та Махмудія на північ від центру Афріна.

Нагадаємо, що оточення міста Афрін було ключовим кроком операції Туреччини «Оливкова гілка», що розпочалася 20 січня та спрямована на витіснення курдських «Загонів народної самооборони» (YPG) з регіону Афрін на півночі Сирії.

Як відомо, місто Афрін був головним центром анклаву, що контролювався курдами на кордоні з Туреччиною. За даними Сирійського центру моніторингу прав людини, там проживає близько 350 тисяч осіб. Анкара називає курдські формування «терористичними», вважаючи їх сирійським відгалуженням забороненого у Туреччині руху. .

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+