Слухати

У Сєвєродонецьку пройшла акція проти проведення Росією виборів у Криму (Фото) / Новини на Громадському радіо

У Сєвєродонецьку пройшла акція проти проведення Росією виборів у Криму (Фото)

18 березня 2018 - 13:43
Зазначається, що в ній взяли участь громадські активісти та жителі міста

У Сєвєродонецьку на Луганщині пройшла акція «Луганщина єдина, Крим – це Україна» проти незаконних виборів у Криму, які проводить Російська Федерація. Про це повідомляє Луганська облдержадміністрація.

Напередодні незаконні вибори на окупованих територіях засудив голова Луганської ОДА та керівник обласної військово-цивільної адміністрації Юрій Гарбуз. 

«Частина Луганської області, як і Кримський півострів, контролюється незаконними збройними формуваннями та окупаційною адміністрацією РФ. Жертвами російської збройної агресії стали сотні тисяч українських громадян. Порушені їх природні та політичні права. Відповідальність за це несе Російська Федерація», – йдеться у заяві. 

У повідомленні також зазначається, що соціальній мережі Facebook поширюється флешбом «НІ російським виборам на окупованих територіях!».

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+