Слухати

Україна може не визнати переможця виборів в Росії

18 березня 2018 - 19:25
Легітимність виборів президента в Росії буде визначатися за результати міжнародної моніторингової місії
Україна може не визнати переможця виборів в Росії / Новини на Громадському радіо

Україна може не визнати вибори президента Росії, які проходять 18 березня, у тому числі, і на території окупованого Криму.

Про це в коментарі Громадському радіо заявила прес-секретар МЗС України Мар’яна Беца.

«Це складне питання до оприлюднення висновків міжнародних спостережних місій про те, як пройшли ці вибори на території Росії на предмет відповідності міжнародним стандартам. Ми вже будемо дивитись по ситуації», — сказала вона.

За словами прес-секретаря МЗС Україна закликає партнерів, не тільки засудити і не визнавати ці вибори, але і застосувати санкційний тиск, в тому числі і запровадити персональні санкції.

Читайте також: Явка на виборах президента Росії вища, ніж на останніх парламентських на 15-20%, - журналіст

«Наш наступний крок – це запровадження санкцій проти всіх хто брав участь в організації проведення виборчого процесу на території окупованого Криму», — сказала вона.

Нагадаємо, Міністерство закордонних справ України робило попередження Росії стосовно проведення виборів президента Росії на території України. 

«Ще в лютому ми попередили міністерство закордонних справ Росії, щодо незаконності виборів. По-друге, ми застерегли їх від проведення цих виборів, як на Донбасі, так і в окупованому Криму. По-трете, наголосили, що не може бути ніяких виборів на території України в цих установах без виконання всіх умов», — сказала Мар’яна Беца. За її словами, російська сторона проігнорувала «абсолютно законні умови української сторони». 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+