Слухати

В окупованому Криму видають медалі за голосування на «виборах» президента РФ / Новини на Громадському радіо

В окупованому Криму видають медалі за голосування на «виборах» президента РФ

18 березня 2018 - 09:43
У вкладенні до медалей зазначається, що вони видаються з нагоди річниці «референдуму» 16 березня

В окупованому Криму тим, хто голосує на виборах президента Росії, видають пам’ятні медалі. Про це повідомляє «Крым. Реалии» з посиланням на свого кореспондента.

«В окупованому Севастополі кожному, хто проголосував 18 березня на виборах президента Росії, видають пам’ятні медалі. На вкладиші написано, що це медаль в пам’ять про «референдум», який пройшов в Севастополі 16 березня 2014 року», — ідеться у повідомленні.

Нагадаємо, МЗС України розповсюдило заяву, у якій засуджується рішення РФ провести вибори в окупованому Криму. У заяві також підкреслюється, що результати голосування не матимуть жодних правових наслідків і не будуть визнані міжнародною спільнотою.

Як повідомляло раніше Громадське радіо, на «вибори» в Криму приїхали «спостерігач» та «журналіст» з Німеччини.

Читайте також: Як у Криму примушують йти на вибори

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+