Слухати

В Україні заборонили виїзд 82 тис. неплатникам аліментів

18 березня 2018 - 16:17
Ще майже 80 тис. чоловік отримали заборону на керування автомобілем
В Україні заборонили виїзд 82 тис. неплатникам аліментів / Новини на Громадському радіо

Урядовий закон про посилення відповідальності для боржників аліментів вже має свої результати. Про це прем’єр-міністр України Володимир Гройсман повідомив на своїй сторінці у Facebook.

Так, вже 7 000 людей оголошено у розшук, реалізовано 5 500 виконань суспільно корисних робіт. Заборон на виїзд за кордон отримали 82 397 осіб, ще 79 591 заборонили користуватися зброєю, а 79 843 людини отримали заборону на керування автомобілем.

Читайте також: Правова абетка: як потрапляють до реєстру неплатників аліментів?

Нагадаємо, 4 січня 2018 року Петро Порошенко підписав закон України, що спрямований на забезпечення належного виконання рішень щодо стягнення аліментів. Закон має дозволити зменшити заборгованість зі сплати аліментів, а також забезпечить належне утримання осіб, які отримують аліменти

5 лютого Міністерство юстиції відкрило Єдиний реєстр неплатників аліментів, у якому вже понад 75 000 електронних записів щодо боржників.

Також, тепер платники аліментів повинні подавати щоквартальні звіти про відсутність у них заборгованості.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+