Слухати

Всі кандидати в президенти Росії проголосували на виборах / Новини на Громадському радіо

Всі кандидати в президенти Росії проголосували на виборах

18 березня 2018 - 13:36
Кандидат Павло Грудін голосував у рідному Радгоспі імені Леніна

Всі кандидати в президенти Росії проголосували на виборах, — передає Радіо Свобода. Першим це зробив діючий президент Росії Володимир Путін, останній — кандидат від «Громадянської ініціативи» Ксенія Собчак. Собчак голосувала за відкріпним талоном. За її словами, вона вирішила спробувати цю систему.

Всі кандидати, крім Бориса Титова, голосували в Москві. Титов — в селі Абрау-Дюрсо в Краснодарському краї.

Нагадаємо, що на пост президента Росії на виборах 2018 року претендують чинний глава держави Володимир Путін, кандидат від КПРФ Павло Грудінін, лідер ЛДПР Володимир Жириновський, засновник партії «Яблуко» Григорій Явлінський, кандидат від «Громадянської ініціативи» Ксенія Собчак, лідер Партії зростання Борис Титов, лідер комуністів Росії Максим Сурайкін і кандидат від» Російського загальнонародного союзу «Сергій Бабурін.

Читайте також: В Севастополе заканчиваются медали за участие в «выборах» (ФОТО
Виборчі дільниці відкриті з 8 ранку до 20:00.

Раніше Громадське радіо повідомляло, що у кількох селах на Далекому Сході на вибори прийшли 100% жителів. А у ЦВК Росії заявили про DDOS-атаку на сайт комісії. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+