Слухати

Явка на виборах президента Росії вища, ніж на останніх парламентських на 15-20%, - журналіст  / Новини на Громадському радіо

Явка на виборах президента Росії вища, ніж на останніх парламентських на 15-20%, - журналіст

18 березня 2018 - 17:59
Шеф-редактор російського видання «Открытая Россия» заявив, що на сьогоднішніх виборах відбувається особливо багато порушень

Шеф-редактор російського видання «Открытая Россия» (МБХ), яке слідкує за виборами онлайн, Сергій Простаков розповів Громадському радіо, що на виборах президента Росії фіксується явка на 15-20% вища за попередні федеральні вибори у Держдуму 2016 року. 

«Ця федеральна кампанія особлива тим, що на цих виборах адміністрація президента РФ виступає за підвищення явки. Сталося це через попередні федеральні вибори 2016 року, коли явка була рекордно низькою. На виборчі дільниці прийшло близько 40% виборців. І результат був такий, що партія «Единая Россия» перемогла з результатом 50% голосів, але із 110 мільйонів виборців, за неї проголосували 30 мільйонів. 

У цьому циклі було багато агітації, щоб люди просто прийшли на вибори. З березня минулого року є чутки про те, що Адміністрація президента вимагає, що вибори в Росії були 70-70. Тобто 70% явка і 70% за Путіна. Про результати поки що говорити зарано, але за попередніми даними, явка збільшилась на 15-20%. Але оскільки система будується на роботі з адмінресурсом та підкиданням голосів, на цих виборах багато повідомлень про порушення. Люди в регіонах звикли працювати на виборах саме так», — розповів Сергій Простаков. 

У Саратові до списку виборців включили виборця, який помер 14 років тому. У двох районах Москви зафіксували вкидання бюлетенів. У Підмосков’ї результати виборів можуть анулювати через вкидання голосів

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+