Слухати

Дерипаска вимагає від Насті Рибки 1 мільйон рублів компенсації / Новини на Громадському радіо

Дерипаска вимагає від Насті Рибки 1 мільйон рублів компенсації

19 березня 2018 - 13:18
У позові Олег Дерипаска заперечує, що мав стосунки з Анастастією Вашукевич

Підприємець Олег Дерипаска вимагає від моделі Анастасії Вашукевич (Настя Рибка) і Олександра Кирилова (Алекс Леслі) один мільйон рублів з кожного як компенсацію за моральну шкоду. Мова йде про розповсюдження його особистої інформації без його дозволу. Про це повідомляє Znak.com з посиланням на матеріали справи.

У позові Дерипаска заперечує, що Вашукевіч була його коханкою. За його словами, відповідачі поширювали фотографії Вашукевіч з Дерипаскою, щоб прорекламувати свій бізнес секс-тренінгів.

В матеріалах справи є скарги російських медіа, які намагаються оскаржити рішення Усть-Лабінського суду Кубані про блокування матеріалів, опублікованих за повідомленнями з блогів Вашукевич і Кирилова і пов’язаного з ними розслідування Фонду боротьби з корупцією Олексія Навального. Суд розгляне ці скарги 27 березня, уточнює Znak.com.

Нагадаємо, що Олексій Навальний на початку лютого опублікував розслідування про відпочинок віце-прем’єра Сергія Приходько на яхті російського олігарха Олега Дерипаски і звинуватив чиновника в корупції. Розслідування було засновано на записах, фото і відео Інстаграму Вашукевич, яка була на яхті у ті дні, а також базуючись на її книзі. 

Дерипаска подав в Усть-Лабінський суд позов проти Вашукевич і Кирилова. Суд вирішив заблокувати розслідування Навального, а також його сайт. Роскомнадзор вимагав від декількох ЗМІ видалити фотографії з публікацій про розслідування, пославшись на рішення Усть-Лабінського районного суду.

Настя Рибка розповіла про те, що у неї є записи розмови російського бізнесмена Олега Дерипаски з «третіми особами»про вибори в США. Дерипаска свою причетність до втручання в цей процес відкидав. 26 лютого ЇЇ, Алекса Леслі (Олександра Кирилова) і ще вісьмох людей було затримано в Таїланді за незаконне проведення секс-тренінгів. Через два дні, 28 лютого, всі вони попросили США про притулок.

7 березня Держдеп назвав свідчення Рибки про втручання Дерипаски у вибори в США дивними. Але 13 березня з’явилась інформація, що ФБР, можливо, намагалося відвідати Настю Рибку у тайській тюрмі.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+