Слухати

Державний борг США перевищив 21 трильйонів доларів  / Новини на Громадському радіо

Державний борг США перевищив 21 трильйонів доларів

19 березня 2018 - 14:12
Під час президентської кампанії Трамп обіцяв протягом 8 років повністю ліквідувати державний борг

Розмір національного боргу США вперше в історії перевищив $ 21 трильйон доларів. Це випливає з даних, опублікованих Мінфіном США.

До 15 березня 2018 року держборг США становив приблизно $ 21,031  трильйонів доларів. На момент інавгурації Дональда Трампа 20 січня 2017 року сума боргу склада $ 19,947  трильйонів. Таким чином, трохи більше ніж за рік вона збільшилася більш ніж на $ 1 трильйон. 

З поточної суми $ 5,674  трильйонів — це внутрішньодержавний борг США. Більшу частину заборгованості — $ 15,365  трильйонів становлять борги перед приватними юридичними і фізичними особами.

У лютому 2018 року Трамп і члени конгресу США домовилися про тимчасове збільшення ліміту державної заборгованості. Для цього Білому дому довелося звернутися до лідерів демократів в конгресі. Перемовини проходили на тлі загрози нового призупинення роботи держустанов в країні через відсутність затвердженого бюджету. 

При цьому, як зазначає CBS, перед приходом до влади Трамп обіцяв протягом восьми років (два президентські терміни) повністю ліквідувати держборг США.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+