Слухати

Луценко заявляє про пересилання «Новою поштою» безакцизного алкоголю і наркотиків / Новини на Громадському радіо

Луценко заявляє про пересилання «Новою поштою» безакцизного алкоголю і наркотиків

19 березня 2018 - 18:27
Генпрокурор зустрівся зі співзасновником «Нової пошти»

Генеральний прокурор Юрій Луценко та співзасновник компанії «Нова пошта» В’ячеслав Климов розробили спільний план дій. На зустрічі Луценко заявив про «пересилання у великих обсягах безакцизних алкогольних товарів і наркотичних речовин» через відділення підприємства. 

Про це написав Генпрокурор на сторінці у Facebook.

«Ми не тільки знайшли спільну мову, але й розробили спільний план дій. Ця зустріч показала ефективність відкритого діалогу. І правоохоронці, і бізнес з поважним реноме зацікавлені в усуненні правопорушень», — розповів Луценко про результати зустрічі.

За словами Генпрокурора, обшуки на підприємствах «Нової пошти» «не супроводжувалися озброєними спецпідрозділами, вилученням оргтехніки і тим більше – не мали намірів рейдерського захоплення».

Читайте також: Обшуки Нової Пошти: як реагують соцмережі

«Ми ознайомили В’ячеслава Климова з численними фактами порушень, які були виявлені в роботі відділень «Нової пошти». Зокрема, це стосувалося пересилання у великих обсягах безакцизних алкогольних товарів і наркотичних речовин. Також до слідства надійшла оперативна інформація МВС щодо ймовірного ухилення від податків в ході грошових переказів», — написав Луценко. 

Громадське радіо звернулося за коментарем до «Нової пошти». Там пообіцяли надати коментар пізніше.

16 бeрeзня у відділeннях та складах «Нової Пошти» Гeнeральна прокуратура провeла обшуки. Вони відбулися у Києві, Дніпрі, Одeсі, Харкові, Полтаві та Львові. Підставою для обшуку стала ухвала Пeчeрського суду Києва в рамках досудового розслідування у кримінальному проваджeнні щодо нeвиплати компанією всіх нeобхідних податків та зловживання службовими обов’язками. У «Новій пошті» запeвняють, що сплачують усі податки та відкидають будь-які звинувачeння.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+