Слухати

Громадське радіо буде мовити з Чернігова  / Новини на Громадському радіо

Громадське радіо буде мовити з Чернігова

19 березня 2018 - 16:00
23 березня з 12:00 до 14:00 Громадське радіо буде мовити з Чернігова про найважливіші проблеми міста з представниками влади та місцевою громадою

Громадське радіо вперше у Чернігові і ми хочемо дізнатися більше про життя його мешканців. Ми вважаємо, що кожен має право висловити свою думку і тому надаємо людям таку можливість. Наш виїзний ефір про найважливіші проблеми міста з представниками влади та місцевою громадою. 

Приєднуйтесь і слухайте наживо прямий виїзний ефір Громадського радіо в «IHUB Chernihiv» (вул. П’ятницька, 50, м. Чернігів). 

Ефіри проведуть ведучі Тетяна Курманова та Ірина Ромалійська. Ефір відбудеться в рамках масштабного проекту «Громадське радіо у твоєму місті», в якому ми вирушаємо в поїздку по Україні, аби надати незаангажовану платформу для виступу місцевим активістам, владі та лідерам думок, а також зустрітися зі своїми слухачами.

Подія на Фейсбуці

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+