Слухати

НАБУ: Суд розглянув лише третину розслідуваних справ  / Новини на Громадському радіо

НАБУ: Суд розглянув лише третину розслідуваних справ

19 березня 2018 - 10:52
У близько 50 провадженнях не відбулося навіть підготовчого засідання

Суд розглянув по суті лише третину справ із понад 120, які розслідували детективи Національного антикорупційного бюро України та були скеровані до судових інстанцій прокурорами САП.

Про це йдеться у повідомленні НАБУ.

«У близько 50 провадженнях не відбулося навіть підготовчого засідання, причому у деяких із них дата такого засідання не призначається понад рік», — йдеться у повідомленні.

Серед таких справ – за обвинуваченням судді Жовтневого районного суду м. Дніпропетровська, де чергове підготовче засідання призначене на 22 березня 2018 року.

«За майже 13 місяців з моменту скерування обвинувального акту (30.01.2017) було змінено підсудність справи, тричі мінялася колегія суддів, ще декілька разів засідання переносилися через неявку учасників процесу», — повідомляють у НАБУ.

Читайте також: НАБУ проводить обшуки за заявою Уляни Супрун

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+