Слухати

Польща не визнає вибори президента Росії у Криму  / Новини на Громадському радіо

Польща не визнає вибори президента Росії у Криму

19 березня 2018 - 13:22
Польща вважає проведення виборів президента Росії на території Криму незаконними

Польща виступила заявила, що проведення виборів президента Росії на території Криму є незаконними.

Про це йдеться у заяві, опублікованій на сайті Міністерства закордонних справ Польщі. 

«МЗС Польщі нагадує, що Польща разом з трансатлантичною спільнотою висловлює рішучий протест проти дій Росії щодо України. Ми підтримуємо територіальну цілісність України і вважаємо Крим частиною її території. Це також означає, що президентські вибори на півострові, проведені російською владою, не можуть бути визнані легальними», — наголошується в заяві польського МЗС.

18 березня відбулися вибори президента Росії. Володимир Путін встановив рекорд на виборах президента за абсолютним числом голосів. Кількість виборців, які віддали свій голос за Путіна, перевищила 55 мільйонів.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+