Слухати

Порошенко: Явка та результати виборів президента Росії у Криму сфальсифіковані / Новини на Громадському радіо

Порошенко: Явка та результати виборів президента Росії у Криму сфальсифіковані

19 березня 2018 - 13:41
Згідно оприлюднених даних, в анексованому Росією Криму явка на виборах склала 71,55%. За Путіна на півострові віддали голоси 92,15% виборців

Оприлюднені результати виборів президента Росії у анексованому Криму є сфальсифікованими. Про це заявив президент України Петро Порошенко.

«Ані зафіксована «явка», ані намальований «результат» не відповідають реальній активності мешканців півострова. Оприлюднені офіційні «дані» є ні чим іншим, як фальсифікацією. Говорячи відомим російським фразеологізмом, - «фількіна грамота», — заявив Порошенко.

За словами українського президента, вибори президента Росії в тимчасово окупованому Криму є «брутальним порушенням РФ міжнародного права».

Згідно оприлюднених даних, явка на окупованому півострові склала 71, 55%, де за Путіна нібито проголосувало 92,15%. 

Читайте також: Польща не визнає вибори президента Росії у Криму

18 березня відбулися вибори президента Росії. За Володимира Путіна віддали голоси 76,6% виборців, чим він встановив рекорд на виборах президента за абсолютним числом голосів. Кількість виборців, які віддали свій голос за Путіна, перевищила 55 мільйонів.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+