Слухати

Савченко поскаржилася президенту на Луценка через презумпцію невинуватості / Новини на Громадському радіо

Савченко поскаржилася президенту на Луценка через презумпцію невинуватості

19 березня 2018 - 19:29
Депутатка попросила Порошенка подати до Ради подання на звільнення Луценка

Народна депутатка Надія Савченко подала президенту Петру Порошенку скаргу на порушення присяги Генеральним прокурором Юрієм Луценком, а також дисциплінарну скаргу до кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів через порушення, на її думку, презумпції невинуватості.

Копії документів Савченко опублікувала у Facebook.

«У скарзі до Президента України я прошу подати до Верховної Ради письмове подання про надання згоди на звільнення Луценка Ю.В. з посади Генерального прокурора, за порушення присяги Прокурора; після отримання зазначеної вище згоди Верховної Ради України — звільнити Луценка Ю.В. з посади Генерального прокурора України, за порушення присяги Прокурора», — написала Савченко.

Депутатка звинуватила Луценка у зазіханні на судову гілку влади і попросила кваліфікаційно-дисциплінарну комісію прокурорів притягнути Луценка до дисциплінарної відповідальності.

16 березня у Комітет Верховної Ради з питань регламенту та організації роботи Ради надійшло подання ГПУ щодо притягнення до кримінальної відповідальності, затримання та арешту народної депутатки Надії Савченко. Луценко заявив, що має неспростовні докази планування терористичного акту народною депутаткою. За його словами, вона планувала знищити дві ложі парламенту гранатами, зруйнувати купол мінометом та добивати автоматами тих, хто виживе.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+