Слухати

Трамп вимагав від працівників Білого дому підписати договір про нерозголошення, - Washington Post / Новини на Громадському радіо

Трамп вимагав від працівників Білого дому підписати договір про нерозголошення, - Washington Post

19 березня 2018 - 07:36
У одній з версій договору, за розголошення конфіденційної інформації, людина має сплатити 10 мільйонів доларів

Журналістка Washington Post Рут Маркус заявляє, що президент Дональд Трамп вимагав від нових працівників Білого дому підписувати договір про нерозголошення. Про це їй повідомили її джерела у Білому домі.

Серед них є й ті, хто підписав цей документ. За інформацією Маркус, термін договору не обмежуватиметься закінченням президентського терміну Трампа. 

Рут Маркус має копію чернетки договору. За її словами, згідно з тією версією, яка є у неї, за кожне розголошення конфіденційної інформації, людина має сплатити 10 мільйонів доларів федеральному уряду. Однак ті, хто підписували договір не пам’ятають, щоб у тексті значилося про таку суму грошей. 

Журналістка виступає проти таких договорів в державних структурах та посилається на Першу поправку до конституції, у якій йдеться про свободу слова. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+