Слухати

Творець серіалу «Рік і Морті» про четвертий сезон: «Це може бути складною задачею» / Новини на Громадському радіо

Творець серіалу «Рік і Морті» про четвертий сезон: «Це може бути складною задачею»

19 березня 2018 - 12:06
Найпопулярніший епізод третього сезону у перший день подивилось майже 3 мільйони американців

Американський телеканал Cartoon Network відмовився від виробництва четвертого сезону анімаційного серіалу «Рік і Морті». Про це розповів в твіттері один з творців мультсеріалу Ден Хармон.

Відповідаючи на запитання одного з користувачів, коли нарешті будуть закінчені зйомки нового сезону, Хармон написав: «Створення шоу, яке не було замовлено телемережею, може виявитися досить складним завданням».

«Рік і Морті» - американський мультсеріал, створений Деном Гармоном і Джастіном Ройландом, прем’єра якого відбулася 2 грудня 2013 року на програмному блоці Adult Swim на телеканалі Cartoon Network. Ройланд озвучив головного персонажа: Ріка, вченого-алкоголіка, та його онука Морті.

Після показу першого сезону у грудні 2013 слідувала перерва майже у два роки, другий сезон вийшов у липні 2015 року. Першу серію третього сезону Adult Swim випустили 1 квітня 2017 без анонсу. Проте інші серії з’явились лише в кінці серпня.

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+