Слухати

Журналіст Громадського радіо Григорій Пирлік став фіналістом конкурсу художнього репортажу «Самовидець» / Новини на Громадському радіо

Журналіст Громадського радіо Григорій Пирлік став фіналістом конкурсу художнього репортажу «Самовидець»

19 березня 2018 - 14:58
Конкурс художнього репортажу імені Майка Йогансена «Самовидець» стартував цього року вшосте. Тема конкурсу – «Покоління вільних. Як нова генерація творить майбутнє»

 

 

Журналіст Громадського радіо Григорій Пирлік – один з фіналістів цьогорічного «Самовидця» – називає себе новачком у жанрі художнього репортажу. А втім його конкурсний текст «Скільки не кажи «халва», або Туризм по-дружківськи» потрапив у десятку найкращих цього року. Про це йдеться на офіційній сторінці Конкурсу «Самовидць». 

Григорій розповідає: «Художній репортаж вимагає уважності та вміння передати всі відтінки, нюанси. А ще – начитаності та начитаної аудиторії, щоб гратися з читачами в алюзії та ремінісценції. Все це я намагався робити в конкурсному тексті. Спирався на словники – моя українська російськомовного іноземця все ще недосконала. Підбирав опис для співрозмовника – імені та прізвища тут недостатньо. Багато читав – тепер я знаю про заповідник Petrified Forest в Аризоні, бо там теж, як і в Дружківці, є скам’янілі дерева. Мій репортаж – про те, що й прифронтове місто може бути цікавим мандрівникові. Якщо, звісно, до міста не байдужі його жителі».

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+